Dětská skupina Náruč v Radosti

Dětská skupina Náruč v Radosti
Dětská skupina Náruč v Radosti
Dětská skupina Náruč v Radosti
Dětská skupina Náruč v Radosti

Kdo jsme?

Dětská skupina „Náruč v Radosti“ je nekomerční zařízení péče o děti od 1 roku do zahájení povinné školní docházky. Jeho provoz vychází ze zákona č.247/2014 Sb. Zařízení je registrováno u Ministerstva práce a sociálních věcí.

Naším cílem je vytvářet pro děti laskavé a bezpečné prostředí, ve kterém si vzájemně pomáháme a jsme k sobě ohleduplní. Dětem pomáháme k osobnímu růstu a povzbuzujeme je k zájmovým činnostem a dovednostem. Formou hry podporujeme všestranný rozvoj každého dítěte. Respektujeme přání rodičů a individuální potřeby dětí.

Co dítě zvládne dnes spolu s námi, to zvládne zítra samo.(L.S. Vygotskij)

Celodenně pečujeme o děti od 1 roku v malé skupině o kapacitě 10 dětí.
Pro děti jsou připraveny nově vybudované prostory.
Péči o děti od 1.8. 2016 zajišťujeme každý pracovní den včetně školních prázdnin
od 7:00 do 16:30 hodin.

Pro více informací o dětské skupině nás kontaktujte na emailové adrese provoz@rcradost.cz nebo na telefonním čísle 778 407 725.

Reference:
"Dětská skupinka je pro naší rodinu nepostradatelnou oporou. Nejenže nám pomáhá, abychom mohli s manželem oba plnohodnotně pracovat a realizovat se, ale také dává našemu dítěti mnoho dobrého - nové kamarády, učí jej fungovat v kolektivu, něžný a empatický přístup pečovatelek a jako takový bonus, který velmi vítám - zkoumavý a hezký vztah dítěte k přírodě." (Dotazník spokojenosti 27.3.2018)

"Na první pohled se mi dětská skupina zalíbila tím, že bere malinké děti, které kvůli věku klasické školky odmítají. Až když dcera začala navštěvovat Vaší skupinu, tak se nám velice zalíbila náplň pro děti. Hlavně venkovní aktivity, které jsou neobvyklé a děti mají z toho hodně krásných zážitků. Také výtvarné tvoření je hezké a u nás doma to ozdobilo dětský pokojík. A samozřejmě úžasné jsou fotky. Dnes je hektická doba a na focení dětství není tolik času a pak to člověka zpětně mrzí. Takže je super, když má fotky a stále si tak užívá dětství svého dítěte." (Dotazník spokojenosti 24.3.2017)

"Pro malé dítě co jde prvně "do školky" je malá skupina dětí ideální, navíc "tety" jsou opravdu moc milé a příjemné je vidět že je práce baví a dětem se opravdu hodně věnují. Měla jsem z první návštěvy obavy, jak bude malá reagovat, aby se nezačla bát tam chodit, ale moc se jí líbilo a to je pro mě hlavní." (Dotazník spokojenosti 24.3.2017)

Facebook
Divoke husy