Účetní, ekonom

Účetní, ekonom

Ing. Jana Kollmannová

V RC Radost se věnuji zejména účetnictví, ale jako dobrovolníka mě můžete také zahlédnout na akcích RC Radost a mimo jiné příležitostně vypomáhám s provozními záležitostmi.

Vystudovala jsem Jihočeskou univerzitu v Táboře a Českých Budějovicích, obor Obchodní podnikání - specializace cestovní ruch.

Při studiu na střední škole jsem absolvovala semináře Instruktorka nízkých lanových překážek a Zážitkové pedagogiky olomouckého Hnutí GO!. Dlouhá léta jsem spolupracovala jako instruktorka Adaptačních kurzů Hnutí GO! pro středoškoláky. Dále jsem spolupracovala s organizací Dům Ignáce Stuchlého Fryšták na realizaci Adaptačních kurzů a firmou Outward Bound - Česká cesta, spol. s r.o. na teambuildingových akcích pro firemní klientelu. Pracovala jsem jako Správce e-shopu s potřebami pro myslivost a volný čas, Účetní v leasingové společnosti a Asistentka servisního střediska firmy Rainbow.

V současné době zkouším na mateřské dovolené aplikovat principy zážitkové pedagogiky na svého syna Lukýna a dceru Leničku a k tomu pracuji jako účetní na volné noze. Ve volném čase se věnuji zahrádkaření, turistice, geocachingu, cyklistice, běžkaření a lezení. Ráda bych se opět vrátila i k malování a tvoření všeho druhu, vysokohorské turistice, speleologii a vodáctví.

Co mi dělá v životě Radost?
Radost mi dělá, když se se svými dětmi vracím do dětství.
Radost mi dělá záhon rozkvetlých rudých tulipánů a rozkvetlá louka.
Radost mi dělá práce pro Radost.

Facebook
Divoke husy