Kurzy pro dospělé

Kurzy pro dospělé

LÉČIVÉ MEDITACE ZVUKU / Naam yoga

Každé pondělí 18:00 - 19:30 (začínáme 16.10.)

Naam yoga je velice léčivou praxí, která v obecném důsledku vede člověka k dosažení trvalého vnitřního klidu, neutrality, a pocitu štěstí. Je unikátním a účinným spojením zvuku o vysoké vibraci, inteligentního rytmu, zpěvu manter (Naam), praxí muder prstů a těla, vědy dechu - pranayamy, a po věky ústně předávané moudrosti.

Pravidelnou meditační praxí Naam yogy účinně posilujeme naši dechovou kapacitu, díky které získáváme mnoho síly a emoční stabilitu. Léčíme srdce, aktivujeme vyšší mozková centra a žlázy, harmonizujeme systém nervový, endokrinní a čistíme naši krev. Velice účinně čistíme a měníme naše mentální vzorce, které nám vytvářejí v životě ty největší překážky.

V neposlední řadě techniky Naam yogy nabíjí naše elektro-magnetické pole (auru) a vedou naši energii tak, abychom mohli v životě projevit náš skutečný potenciál. Pomocí správného propojení s vlastní vnitřní moudrostí, pomocí naši intuice a hlubokého poznání, které ruku v ruce přichází s tím, jak otevíráme naše srdce, dokážeme pozitivním způsobem manifestovat naši fyzickou realitu v podobě tělesného zdraví, prosperity, štěstí a všeho, po čem toužíme.

Naam yoga je univerzální praxí, která v sobě nese světlo všech tradic, proto je vhodná pro všechny, bez rozdílu vyznání a věku. Je nejrychleji se rozšiřující jógou a pomáhá statisícům lidí po celém světě, včetně postižených rakovinou, Alzheimerovou chorobou, roztroušenou sklerózou aj.

Fyzický stav člověka není překážkou pro tuto praxi.

Více informací telefonicky, emailem, nebo osobně před lekcí.

Lektorka: Petra Babinská
Příspěvek: 100 Kč /1,5 hod.lekce
Tel.: 721363443
naamyogatabor@gmail.com

Facebook
Divoke husy