Psychologické služby

Psychologické služby
Psychologické služby
Psychologické služby
Psychologické služby
Psychologické služby
Psychologické služby

Pro koho jsou naše služby určeny:Otevírací doba:
Po-Pá 8:00 až 16:00
Sezení lze po domluvě sjednat i v jiném termínu.

Na sezení je potřeba se předem objednat na tel. čísle 778 407 724 nebo na e-mailu socialnipracovnik@rcradost.cz. Objednací doba je do 14ti dní, v akutních případech jsme schopni poskytnout sezení do 24 hodin.

Telefonicky se můžete objednat ve všední dny od 9:00 do 14:00. V případě probíhajícího sezení telefon nezvedáme, ale ozveme se nazpět.

Přímou individuální práci s klientem zajišťují psycholožky Mgr. Eliška Jirmanová a Bc. Hana Bendová. Párové poradenství je vedeno terapeutem Bc. Ladislavem Brynychem. Rodinné poradenství je vedeno terapeutkou Mgr. Olgou Pařízkovou.

Služba je poskytována za dotovanou cenu, viz Ceník.

Knihovna a otevřené konzultace:
St 14:00 až 16:00

Otevřené konzultace jsou anonymní, bezplatné, může na ně dorazit kdokoliv bez předchozího objednání, s dotazem z psycho-sociální oblasti. Pokud bude dotaz z jiné oblasti, můžeme zjistit informace nebo předat další kontakty podle problematiky.

S čím se na nás můžete obracet:

Jak vypadá sezení:

Sezení trvá cca 50-60 minut. Na prvním sezení Vás seznámíme s Vašimi právy a povinnostmi a získáváme Váš informovaný souhlas. Zjišťujeme Vaše očekávání, sdělujeme naše možnosti a vytváříme společnou zakázku - cíl setkávání. To může být i jednorázové, častěji však dlouhodobější (cca 5 až 10 sezení).

Zásady:

Facebook
Divoke husy