Psycholog

Psycholog

Mgr. Hana Bendová

T: +420 775 779 377
E: psycholog@rcradost.cz
Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Absolvovala jsem kurz Kompletní krizová intervence, Výcvik v motivačních rozhovorech, Vzdělávací kurz pro lektory všeobecné primární prevence užívání návykových látek a dalších forem rizikového chování, kurz Psycholog ve zdravotnictví, kurzy zaměřené na práci s dětmi a s lidmi s poruchou autistického spektra, semináře k práci s projektivními metodami a řadu dalších.

Pracovní zkušenosti s klienty napříč všemi věkovými kategoriemi jsem získala ve svých předchozích zaměstnáních /Prev-Centrum, NAUTIS /dříve APLA/, ČAPZ, C,T,A,/ i během různě zaměřených praxí a stáží /PL Bohnice, OB Klinika, RIAPS, Sananim a další/.

Mám ráda cestování, posezení s přáteli v útulných kavárnách, jízdu na kole a na bruslích, pečení, divadla, galerie, filmy, knihy a hudbu.

Co mi dělá v životě Radost?
Objevování – míst, zážitků, dovedností, lidí. Procházení se nebo běh v přírodě. Spontaneita. Krása a vůně květin. Moji blízcí - jejich umění dělat radost i nechávat se rozradostnět.

Facebook
Divoke husy